Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

VIDEO: Jak Inwestować w Aplikacji TMS Brokers? [instrukcja]

Link do pobrania bezpłatnej aplikacji TMS Brokers: https://go.tms.pl/apka

W aplikacji TMS możesz inwestować na rynkach globalnych – od polskiej giełdy przez amerykańską aż po surowce, waluty i kryptowaluty. TMS znany jest z niskich prowizji i szerokiej oferty.

Aplikacja TMS to również świetny sposób na naukę inwestowania. Możesz w niej założyć konto DEMO z wirtualnym kapitałem początkowym, a następnie zawierać transakcje na różnych instrumentach po aktualnie obowiązujących kursach. Dzięki temu przetestujesz swoje umiejętności i sprawdzisz gotowość do inwestowania z wykorzystaniem prawdziwych pieniędzy. Jeśli Twoje wyniki nie będą zadowalające możesz pogłębić swoją wiedzę korzystając z bezpłatnych materiałów edukacyjnych i szkoleń dostępnych wewnątrz aplikacji.

Film stanowi element płatnej współpracy z TMS Brokers.

Informacje zawarte w tym artykule są przeznaczone wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie jest to porada inwestycyjna. Zachęcamy do przeprowadzania analiz samemu oraz weryfikowania informacji zawartych w rozmaitych artykułach dotyczących giełdy, akcji i spółek.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Motywator Finansowy Klub Giełdowy © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Motywator Finansowy Klub Giełdowy © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.