Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W portfelu znajduje się aktualnie 12 kryptowalut. Portfel dotyczy rynku Spot. Data wpisu 06.03.2022.

W tym wpisie znajdziesz:

  • informacje na temat funkcjonowania portfela;
  • skład portfela wraz ze średnim kursem zakupu, aktualną wartością, zyskiem %;
  • listę wszystkich operacji;
  • strukturę portfela;
  • zmianę wartości portfela w czasie.

1. Informacje na temat portfela.

Portfel ruszył 28.02.2022. Łączy w sobie strategię długoterminową i handel krótkoterminowy. Kryptowaluty do portfela dobierane są w oparciu o analizę fundamentalną. Moment zakupu i sprzedaży określany jest w oparciu o analizę techniczną. Każda kryptowaluta posiada wyznaczone poziomy SELL i BUY, a ich przebicie oznacza kolejno sprzedaż lub zakup.

Kryptowaluty cechują się dużą zmiennością ceny – założeniem portfela jest wykorzystanie zmienności ceny w krótkim horyzoncie czasowym.

Średni kurs zakupu oraz wartość wyrażone są w dolarach.

Śledząc portfel możesz nauczyć się poprawnej budowy struktury portfela, a śledząc ostatnie operacje możesz dowiedzieć się więcej na temat wyznaczania poziomów SELL i BUY.

2. Skład portfela

Aktualnie w portfelu znajduje się 12 pozycji.

W treści tego wpisu pozostało: skład portfela, lista operacji, struktura portfela, zmiana wartości portfela w czasie.

Aby odblokować dalszą część wpisu należy dokonać płatności w wysokości 5zł

Odblokuj dostęp

Dostęp będzie ważny przez 365 dni i będzie dotyczyć tylko tego wpisu. Dostęp zostanie przyznany na podany adres e-mail. W przypadku wylogowania z opłaconej treści wystarczy wpisać ponownie adres e-mail i kliknąc "Odblokuj dostęp". System automatycznie odnajdzie poprzednią płatność i ponownie wyświetli treść. Operatorem płatności jest Tpay. Regulamin dostępny jest tutaj.

Informacje zawarte w tym artykule są przeznaczone wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie jest to porada inwestycyjna. Zachęcamy do przeprowadzania analiz samemu oraz weryfikowania informacji zawartych w rozmaitych artykułach dotyczących giełdy, akcji, spółek, kryptowalut i NFT.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Motywator Finansowy Klub Giełdowy © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Motywator Finansowy Klub Giełdowy © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.