Skip to content Skip to footer

O nas

Blog Klubgieldowy.pl tworzony jest przez parę doświadczonych inwestorów. Każde z nas ma ponad 12 lat doświadczenia w biznesie i 10 lat w handlu na giełdzie. Jedno z nas jest specjalistą od analizy technicznej i uwielbia czytać wykresy. Drugie entuzjastą raportów finansowych i analizy fundamentalnej. Zajmujemy się handlem godzinowym, pozycyjnym i długoterminowym.

Skąd pomysł na Klubgieldowy.pl?

Na rynku brakuje materiałów edukacyjnych dla początkujących. Osoby bez doświadczenia czy bez wykształcenia ekonomicznego mają problem w znalezieniu materiałów dzięki którym mogliby rozpocząć naukę. Uważamy, że każde nawet najbardziej skomplikowane pojęcia czy sytuacje można wytłumaczyć w prosty sposób. Dlatego tworzymy treści przystępne i zrozumiałe.

Analizy

Strategie

Transakcje

Cele

Naszym celem jest wprowadzenie czytelników w świat giełdy ze szczególnym naciskiem na podejmowanie świadomych decyzji. Internet pełny jest krzykliwych tytułów, szukania na siłę sensacji czy strategii pozwalającej zarobić 12 tys. złotych pracując przez 2 godziny dziennie. Chcemy, aby nasz czytelnik potrafił samodzielnie przeanalizować sytuację na rynku i ocenić, które informacje przekazywane przez media, innych internautów lub w komunikatach spółek są istotne i realne. Taka ocena to przecież podstawa pracy inwestora.

Zapraszamy!
~Dagmara Delikat i Mateusz Kondraciuk

Akcje 98%
Surowce 93%
Indeksy 85%
Waluty 70%
Kryptowaluty 20%

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Motywator Finansowy Klub Giełdowy © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Motywator Finansowy Klub Giełdowy © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.